charakteristika horoskopového znamenia Baran

Baran - charakteristika

pridajte sa k nám:
Znamenia zverokruhu
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Dnešný horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Zajtrajší horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
RybyBaran je znamením nového začiatku. Ľudia narodení v tomto znamení mávajú jednoduchú, málo komplikovanú povahu. Majú pevnú vôľu, sú ctižiadostiví a túžia po nezávislosti. Veria vo vlastné schopnosti a usilujú o čo najrýchlejšie dosiahnutie cieľa, ktorý si stanovili. Sú si vedomí svojej sily a priebojnosti. Neboja sa žiadnych prekážok a nedajú sa odradiť neúspechom. Nadšene sa chopia práce a príležitosti, neuvažujú dlho, pracujú na vyriešení úlohy pokiaľ im stačia sily a schopnosti. Nevyhýbajú sa boju. Snažia sa veci presadzovať svojou vôľou, zatiaľ čo rozum a cit trochu podceňujú. Chýba im húževnatosť a vytrvalosť.

Ľahko a rýchlo chápu, majú dobrý postreh. Barany môžu byť niekedy sebeckí, nepokojní, náladoví a podráždení. Problémy im robí dodržiavanie rozumnej miery a ľahko preto prekračujú medze. Ich hlava je najcitlivejším článkom celej telesnej schránky. Barany totiž radi "prerážajú múr hlavou". Možno aj s tým súvisia časté migrény alebo úrazy. Starostlivosť vyžadujú zuby a oči. Prehnaná fyzická aktivita môže spôsobiť vyšší krvný tlak a nespavosť. Barany bývajú netrpezliví pacienti. Nevydržia dlho ležať v posteli a nič nerobiť. Barany milujú nové a neznáme veci. Majú tvorivé schopnosti. Ich plány sú veľkorysé, neberú ohľad na podrobnosti. Teší ich priekopnícka práca, svoje povolanie vykonávajú s veľkým nadšením. Dokážu sa dobre zorientovať a rýchlo rozhodovať. Vyhovujú im riadiace pozície. Pracovná rutina a obmedzovanie v nich prebúdza rebelantsky postoj. Vlohy majú pre techniku a bezpečnostné sily. Môžu sa dobre uplatniť aj v obchode, reklame, žurnalistike alebo umení. Barani dostávajú rozum spravidla až v zrelom veku, preto neškodí, keď si partnera zvolia neskôr. Ženy sa ľahko zamilujú, ale ich city čoskoro zase ochladnú. Mávajú veľa ctiteľov. Muž ktorého si vyberú, by ich mal usmerňovať. Sú šťastné, keď im velí niekto, koho si môžu vážiť. Muži Barani sú radi, keď je o nich postarané. Napriek tomu je niekedy ťažké uviazať ich k rodinnému krbu. Potrebujú taktnú sprievodkyňa životom. Najlepšími partnermi pre Baranov sú Býci, Blíženci, Strelci, Vodnári, Ryby. Ťažko sa zžívajú s Rakom kvôli jeho pomalosti. S Váhami a Kozorožcom zase kvôli ich konzervativizme a nedostatku predstavivosti a fantázie.
Na tomto webe sa nachádzajú len horoskopy a nie 100 percentne zaručené predpovede budúcnosti. Sitemap - mapa stránky Online je návštevníkov