charakteristika horoskopového znamenia Býk

Býk - charakteristika

pridajte sa k nám:
Znamenia zverokruhu
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Dnešný horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
Ryby

Zajtrajší horoskop
Baran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec
Vodnár
RybyĽudia narodení v tomto znamení sú obdarení veľkou vytrvalosťou a rozhodnosťou, silnou vôľou a energiou. Bývajú umelecky nadaní. Býci sa na svet pozerajú prevažne z praktického hľadiska. Vytrvalo a neúnavne sledujú ciele, ktoré si stanovili. Majú vrelý vzťah k prírode a veľké pochopenie pre umenie. Obklopujú sa peknými vecami a radi si užívajú slasti života. Niekedy sa ale môžu zdať uzavretie a málo prístupní. Býci sa väčšinou neponáhľajú a sú opatrní. Ak však uznajú, že je vec dôležitá, tak sa dokážu plnou energiou zasadiť o jej uskutočnenie. Zotrvávajú na svojich stanoviskách a nie sú radi, keď im do toho niekto hovorí.

Býci dokážu vychutnávať život plnými dúškami, sú pri tom dobrosrdeční a snažia sa pomáhať slabším. Sami tiež vedia oceniť láskyplné zaobchádzanie. Najväčším nebezpečenstvom pre nich samých môže byť ich tvrdohlavosť. Neradi počúvajú varovanie a môžu na to doplatiť. Býci mávajú silnú konštitúciu, sú odolní, ale niekedy sa odmietajú starať o svoje zdravie. Príčinou ich zdravotných ťažkostí môže byť prílišná konzumácia jedla a pitia a nedostatok pohybu. Ich nos, hrdlo a uši bývajú citlivé na infekcie. Bolesti krku a stuhnutosť krku môže súvisieť s partnerskými či pracovnými problémami. Býci vynikajú v zamestnaniach, kde je potrebné byť pokojný, praktický a rozhodní. Najprv si urobia dokonalý prehľad o situácii a potom začnú usilovne a vytrvalo pracovať. Radi pracujú samostatne svojím tempom a potrebujú k tomu príjemné prostredie. Snaží sa dosiahnuť dokonalosť. Potrebujú dobré finančné ohodnotenie, aby uspokojili svoje náročné potreby. Môžu pracovať v prírode, v poľnohospodárstve alebo v stavebníctve. Všade uplatňujú cit pre harmóniu. Často sa živia aj umením. Pre Býkov je láska prirodzená ako dýchanie. Ženy Býci majú znášanlivé, s miernou povahu. Sú príjemné, praktické a veľmi pekné. Partnerov si vyberajú starostlivo a s rozvahou. Sú dobré gazdinky, ale vyžadujú si primerané materiálne uspokojenie. Muži Býci bývajú dobrí manželia. Sú verní, spoľahliví, domácki a sú radi pánmi vo svojom dome. Sú veľmi vášniví, aj keď toho často veľa nenahovoria. Niekedy sa pod ich pokojným zovňajškom skrýva búrlivý temperament. Dobrými partneri pre Býkov sú Blíženci, Raci, Ryby, Panny, Barani, Kozorožci. Menšie konflikty sú možné sa Levmi a Škorpiónmi. Vysoko nepriaznivý je vzťah s Vodnárom.
Na tomto webe sa nachádzajú len horoskopy a nie 100 percentne zaručené predpovede budúcnosti. Sitemap - mapa stránky Online je návštevníkov